Tak jo a máme to za sebou, dlouho očekávaná událost a svátek Hip Hopu u nás byl završen. A jako každý rok jsem vyrazil samozřejmě už na Warm Up, protože tím to začíná vždy. A letos pěkně na čas, aby se člověk vyhnul kolonám do areálu. Přijíždíme na místo, rychle zakotvit u akreditace a čekat až dorazí zbytek. Během té doby už nabíhá festivalová nálada a euforie z toho co nás čeká.

 

 

Nějak jsem propásl a podcenil přípravu, což znamená že jsem neznal program. Tedy co teď, no co rozložit základnu a hurá do hangáru na koncerty. Což se tedy přiznám, že první den to bylo dosti pod vlivem. Stage už v tu chvíli ovládají  Gramo Rokkaz a co je hlavní je tam full. Po nich se svou našláplou show nastupuje Rest a gramce roztáčí samozřejmě DJ Fatte. Největší očekávání jsem však tento den měl z dalšího koncertu a tím byl MC Gey, jež má akorát čerstvě v oběhu novou desku a nutno říci že ovládl stage po celou dobu, jelikož jeho punchlines bylo možné si dát i v průběhu dvou předchozích vystoupení ne jen čistě v jeho vlastní show.

 

Tak toto byl ve zkratce předvoj HipHop Kempu 2016. Postupně přidám všechny dny, aby jste měli možnost pojmout ne v tak velké hromadě.

FOTO ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*