Nejčerstvější vítr z labelu Ty Nikdy, kterým je Matys, před pár dny vydal mixtape Mixdown vol. 2, a opět s beaty dle jeho gusta, od J Dilly, Mac Millera až k J Coleovi. Akapely na feat mu poslali chalani z Brna Michajlov s Danielem, ale i Tafrob, Idea a další.

Zároveň tento počin vyšel na zkrácení času, před vydáním jeho debutového alba Martin, na kterém usilovně pracoval poslední dva roky. Album vychází přesně dnes a s ním vydal i první videosingl. Skladba s názvem „Otec“ otevírá dveře jeho albu „Martin“. Jak už tahle skladba napovídá, deska bude takovou zpovědí, což potvrdil i na webu Ty Nikdy:

„Mluvím tam otevřeně o hodně osobních věcech, které si ostatní většinou nechávají pro sebe. Doslova jsem si do těch beatů vyplival svoji duši. Už na začátku jsem věděl, že chci, aby deska zněla úplně jinak než cokoli, co tady zatím vyšlo. Vykašlal jsem se na všechny trendy a udělal ji tak, jak jsem já sám chtěl a jak ty věci cítím. Kopií a klonů máme na scéně spoustu, nechci být dalším z nich. Tahle deska to jsem já.“

Kromě digitální verze přichystal label Ty Nikdy i vydání vinylu, který si bude možné objednat ve stejný den, kdy vyjde debutové album.

Desku poslechni ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*