Pokud se to k tobě nedostalo, tak dvojice MANGE & JAY se po odmlce několika let vrací zpátky na Ostravskou scénu a to hned s videoklipem na track Nás nedostanou. ManGE a JAY (jaybee) spolu začínali v roce 2011 ale po dvou letech se jejich cesty rozdělili a každý si šel svoji cestou.

ManGE nahrál hity, které kolovaly internetem jeden z nich určitě znáš, nesl jméno Naše generace… Nezůstal bez povšimnutí, kdy si ho promotéři vybrali na koncerty a akce, kde jezdil s největšími jmény cz&sk scény ( Kontrafakt, Kali, Separ , atd) bohužel, jak už se někdy v životě stává přišly nějaké problémy a rap nemohlo jít dělat dál, ale to Vám vše kluci ve výpovědní hodnotě tracku vysvětli, jak sami říkají.

JAY (jaybee) byl odjakživa spíše takový undergroundový rapper na scéně (zavírám svoje oči, město), který si zakládal vždy na výpovědní hodnotě a rapu o tom co žil a s tím se musel v životě setkat. Kluci se rozhodli po 6 letech do toho šlápnout na plný plyn a vrátili se ruka v ruce zpátky, jako kdysi. Hudbu dělají kvalitní a chtějí ji dělat na té nejvyšší úrovni.

V šuplíkách mají schované pecky a jedna už zmiňována Nás nedostanou spatřilo světlo světa. Jde o noční příběhový klip točený Markem Tomíčkem, který spolupracuje s jmény jako Abde, ale je nejvíc spojováný s ostravským Barracudou, takže o kvalitu nebude nouze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*