Tento teplický rapper má za sebou dvě sólo alba a kromě zajímavých jmen na featech, jako třeba Refew, Sax, Wuty atd. má také zajímavé produkce. Je to třeba Dalda (který mu produkoval celý debut), Milenium Music, Mike Trafik, Abe a slovenský HomieBeats, se kterým Mac chystá na tento rok další desku, která ponese název Debakl. První videosingl se jmenuje „Pro ní“, který byl natočený v Praze.

Při příležitosti prvního klipu jsem se MacMana zeptal na pár věcí:

  • Je to tvoje třetí deska, ty předchozí byli víceméně úspěšné a nějaké posluchače si určitě našli, co můžeme očekávat od tohoto projektu? Budou tam nějaké zajímavé tváře na featech?

Mám teď zhruba 5 tracků a už teď je zase slyšet rozdíl. Posouvá se to zase někam dál a chytá to nový nádech. Celá deska bude s HomieBeats. Původně jsem chtěl desku udělat třeba až za 2 roky, ale motivuje mě to, že budu mít hattrick (každý rok jedna deska )…Hosté tam určitě budou. Určitě tam bude někdo, s kým jsem do teď neměl žádnou spolupráci…Konkrétní věci k tomu si zatím nechám pro sebe, na to je ještě brzo.

  • Dál bych si zeptal, jestli tě baví vydávat desky pod svou značkou? Už se ti někdo ozval s nabídkou nebo kdyby sis například mohl vybrat, k jakému labelu bys rád šel?

Tak vydávat pod sebou je nejlepší co jsem mohl udělat. Něco se tu řešilo po první desce Nazdar s BiggBossem, ale nedopadlo to a ve finále jsem za to rád. Dělat sám na sebe je to nejlepší. MacManMusic je moje značka ve který nejsem ale jen já. Mám kolem sebe svoje bráchy a společně tvoříme tým, který si dává nejvyšší cíle. Takže určitě bych do žádnýho Labelu nešel.  🙂

  • Jak vidíš svoji kariéru rappera do budoucna? Chtěl bys založit třeba vlastní kapelu?

Svoji Kariéru vidím furt stejně. Dávat ven svoje pocity a názory na různý věci, opisovat svůj život a motivovat lidi. A čekat až to přijde ))
Háh dobrá otázka. Mě strašně baví zpívat (i když neumím), ale kapelu bych určitě chtěl. Minimálně odjet tour se živou kapelou. Jednou jsem zkoušel na show s kapelou a bavilo mě to mega, je to něco jiného..dokázal bych si i představit pak v 60ti hrát třeba po divadlech s country MacManMusic a dávat chill věci.   😀 

  • A naposledy: V jakém kvartálu tohoto roku by ta tvoje nová deska mohla zhruba vyjít?

Žádnej dead line nechci dát, ale určitě to stihnu letos. Chci poděkovat všem lidem který jedou se mnou a všem hejtrs, kterým se o mě i zdá, deska DEBAKL bude zase něco jinýho a já věřím, že to zase všechny překvapí. Díky MacManMusic

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*