Jméno Roseck jsem nejspíš poprvé zaregistroval v klipu Autíčkář, kde mě oslovil jak tématem, tak svoji flow. Ale i tak kdyby náhodou Ti tohle jméno nic neříkalo, zavzpomínej na dnes velmi známou Libereckou kapelu Fullcontact Crew, která je momentálně v klinické smrti.

Roseck momentálně pracuje na debutové desce, která vyjde v lednu 2016 pod záštitou kolaborace Garand Brand X Ty Nikdy. Roseck Ti dává k ochutnávce první oficiální singl Desperát, na který byl rovnou natočený klip. Ten má na svědomí Zdeněk Sopůšek z Forward Creatives, se kterým Roseck spolupracuje už několik let. Hudbu zaštítil MaestroClamp.

Roseck ke klipu pro Tynikdy dodává:

„Známe se se Zdendou už pěknou řádku let. Já pamatuju, když on začínal točit, tenkrát ještě na nějakou digitální kamerku, a on pamatuje, když jsem chodil za školu a rapoval s kámošema v garáži na kraji sídláku. Oba máme podobnej názor na věc a to ten, že bychom se měli navzájem podporovat a jeden druhýho posouvat dál a tenhle postoj si držíme už dost dlouho. Proto jsem ani v rámci videoklipů nikdy neoslovil nikoho jinýho.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*