Jak jsem již avizoval tak tento rok se koná další ročník Urban Culture Games a do minulé soboty jsme měli možnost navštívit 6 warm ups, kdy každý byl zaměřen na odlišnou subkulturu. Právě na posledním kole před uskutečnění velkého finále, kde se veškeré subkultury spojí, se představili nadšenci do footbagu, streetballu a navíc k celé události se připojili nadšenci do lezení a to konkrétně Urban Boulder Race.

IMG_3879

Radlická kulturní sportovna byla řádně naplněna a bylo se na co dívat. Ať už týpky kteří dělají neuvěřitelný kusy s hakisakem, tak právě i na přítomné lezkyně a lezce. To co všichni soutěžící předváděli občas vážně bralo dech a člověk jen s údivem koukal. Nakonec se podařilo dát dohromady i týmy pro streetball, takže náplň celého dne byla kompletní.

IMG_3716

 

V průběhu dne se o gramofony staral DJ Fuuse, který je shodou okolností také jedním ze zakladatelů tohoto projektu a už také ladí program celého zakončení v průběhu finále UCG. Jakmile jsem znali vítěze všech disciplín, přišla řada na pořádnou afterparty a o tu se nekompromisně postaral DJ Forrest Pine, který se od gramofonu ne a ne odtrhnout a k tomu se nebál chytnout ani mikrofonu. Dle mého názoru opět hodně vydařené akce, kde se všichni bavili od úplného začátku až co kdo vydrží během afterparty.

finále Urban Culture Games : https://www.facebook.com/events/460952290760204/

 

FOTO ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*