Vidět v Praze tuhle legendární partu není zrovna jednoduché. DJ Wich makal na své sólovce Veni Vidi Wich, o Indym skoro není slyšet a La4 se podle dostupných drbů věnuje výtvarnému umění a svému mohutnému vousu. Přesto se povedl malý zázrak a Indy a Wich vystoupí i s Laforem už 14. dubna v Uhelně!

Koncerty v Uhelně jsou pojem sám o sobě. Fanoušci rapu prakticky nemusí chodit nikam jinam. 14. dubna se můžete těšit na jedny z největších legend – Indy & Wich & La4! Jejich alba My3 a Hádej kdo… dodnes hrají fanouškům v autech a sluchátkách. Naprosté klasiky žánru zůstaly stále živé a největší hity uslyšíte právě v Uhelně. K tomu Laforovi sólo bomby a samozřejmě dojde i na parádní album DJe Wiche a Lafora jménem Panorama s hity jako „Denně“ nebo „Šok nula“!

Těšte se na klasický divoký mejdan do rána s top party DJs jako jsou DJ Noir, Buldog nebo Poeta z rádia Spin! Legendární Indy & Wich s Laforem, DJ Noir, Poeta, VIP Lounge s vlastním barem etc. etc. – to vše na vás čeká už 14. dubna v Uhelně!

14.04.2016

Live: Indy a Wich, LA4

DJ: Wich, Noir, Poeta

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Fb event.: https://www.facebook.com/events/204920156646394/

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*