Znáš PvP label nebo Blakkwood records? V tom případě znáš určitě i jednu z nejlepších ne-li nejlepší rapovou skupinu MAAT.

Dnes však přicházíme pouze se jménem L.D. a Jeso. Tahle dvojice vypustila ven nový track s názvem Nenávratný. Ten je nedílnou součástí nového alba Alpha Omega, které má na starost již zmiňovaný L.D. .

Officiální popis alba, který najdeš na Blakk shopu je zde.

„L.D. – člen kapely MAAT, který tvoří nedílnou součást, vydává nové studiové CD. Materiál zachycuje období od vydání posledního alba MAAT – Ze tmy až po současnost. Tématicky doplňuje to, o čem nebyla řeč na album Ze tmy a přidává i veliký kus L.D.ho osoby, která je jednoznačně jedinečná. Někdo ho miluje pro jeho rapovou vyzrálost a někdo ho nenávidí kvůli tomu samému.

Téměř celé album produkoval Blakkwood producer Jeso, se kterým již dříve L.D. (i celá kapela MAAT) spolupracoval. Dalšími producenty, kteří se na albu objevili jsou Fosco Alma a Ceha z kapely DSTFRS. Hosty, které si L.D. pozval, jsou zaručenou kvalitou. Jsou mezi nimi Viktor Sheen, Radikal, Renne Dang, Fosco Alma, Sharlota a zpěvák Ezy z labelu Chamiponship Music.“

 

Teď už si dej novinku a nezapomeň objednávat CD.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*