Psal se rok 2015 a já dostal pozvání na koncert do Forum Karlín. Ok no proč ne a na co/koho se to vlastně jde? „No MGK přece“ jsem dostal odpověď. No pár věcí jsem slyšel, postřehnul, ale že bych okamžitě věděl co mě čeká, tak to ani v nejmenším, v té době. Na místě hromada lidí, spousta lidí jak z CZ tak SK scény a show-koncert…..maximální zážitek, neuvěřitelná energie a hudební talent. Další rok ještě jednou, HHK 2016 a Machine Gun Kelly tentokrát přijíždí s rukou v gipsu a ani to ho nezastavilo a válel ještě víc.

A kdo že vlastně tenhle bílý kulomet vlastně je? Dáme si pár zběžných informací: maximálně pokérovaný týpek, americký rapper, vlastním jménem Richard Colson Baker (*1990) z Clevelandu. a.k.a MGK nebo Machine Gun Kelly (jméno odráží jeho rychlost jakou zvládá rappovat a dále odkazuje na kriminálníka z dob prohibice „George Machine Gun Kelly“). Jako hudebník spadá pod Bad Boy a Interscope Records. Navíc v jeho podání to není jen rap, ale také extrémně energická až skoro punková show, kde se umí chopit také kytary a  ještě prý ovládá i housle…..  A co že všechno můžeme vlastně z posledních let znát za tracky : Alpha Omega, Till I Die, Trap Paris, Young Man dále pak v téhle době se jakožto USA hudebník nemůže vyhnout i některým moderním main stream (povedeným) spolupracím např. At My Best, Bad Things.   Co se týká jeho napojení na další značky, tak tento rok se například provázal se značkou Reebok.  Ale dost bylo obecných popisujících informací.

A proč zrovna jeho teď zmiňujeme? Již několikrát se u nás psalo, že si ČR asi musel dost oblíbit od první návštěvy, jelikož se sem znovu a znovu vrací od prvního koncertu. Není tomu jinak ani 16.října 2017, kdy opět zavítá do pražského Forum Karlín a to na jedné ze zastávek World Tour Europe společně s novou deskou „BLOOM„.

FB event v prokliku na poster:

HHK 2016 live

novinka Let You Go

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*