V sobotu 10.12. jsme zavítali na dlouho očekávanou akci. Jak už odkazuje nadpis, jednalo se o křest desky Krstný Otec, kterou nám přinesl Rytmus. Ten si pro české fanoušky připravil obrovskou show ve Fóru Karlín. A když píši obrovskou, tak myslím obrovskou. Na stage zavítalo několik jmen, jako třeba Beatsolčy, P.A.T, Marpo, Ektor, Čistychov a další.

Fórum Karlín bylo narváno a o jeho rozproudění se hned ze začátku postaral DJ Lucky Boy. Ten pouštěl velmi kvalitní hudbu, kterou jsem už nějakou dobu neslyšel. Po něm přišly na scénu tanečnice pod vedením Anety Antošové. Holky zavrtěly zadky a dostaly některé mužské diváky ještě do většího varu.

 

Ihned po tančení se přišel ukázat Beatsolčy, který si vychutnal svoji chvilku na pódiu. Solčy se uchopil micu a rozjel si svoji sérii beatboxu a vyrazil nejednomu fanouškovi dech. Klobouk dolů za to, co předvedl. Svoje poslední vteřiny potom věnoval tomu, aby lidi nabudil na to, co přijde.

Před celou show Rytmuse přišel Pouličný Autor Tónov (P.A.T), který otevřel celý rapový večer svými slovy. Ihned po něm už následovala smršť tracků, beatů a interpretů. Zazněly skladby nejen z nového alba, ale i starší pecky. Slyšet jsme tedy mohli Cem šecko a teraz společně s Ektorem, Cigásnký sen, Tlak společně s Egem a DMS a spoustu dalších věcí. Celý večer potom Rytmus zakončil skladbou Všetko má svůj konec a pokřtěním alba Krstný Otec.

Fotoreport z akce zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*