Dnes bych vám rád představil Košickou dvojici Parady & Stevie Vie. Ti se znají cca 5 let a momentálně fungují pod neoficiálním labelem Progress Records. Ten se ale bude do budoucna měnit.

Dohromady se dali tak, že Parady u Stevie Vie nahrával svoje první album LABYRINT, který najdeš na www.progressrecords.bandcamp.com a to společně i s druhým projektem ČO TI EPE?!. Druhý zmíněný projekt se nahrával taky u Stevie Vie, kde i udělal jak mix, tak master.

„Momentalne sa venujeme spoločnym veciam, čize ja to odprodukujem on to napiše, nahra a potom to ozvučim a ide to von. Robime aj k tomu mini klipy, nič vazne na telefon to točim, jemne upravim a hotovo. Mame radi ak veci maju vizual a v dnešnej minimalistickej dobe je naozaj jedno ako komplikovany je.“ dodává Stevie Vie.

Dnes si poslechněte jejich nejnovější počin PROGRESSBAND, který přetavili do klipu. Chlapci slibují, že mají do budoucna plno plánů a nahráno dost skladeb, které postupně budou nahazovat ven. A zda z toho jednou vznikne album, ukáže až čas.

https://www.facebook.com/pages/Parady/694477413983803
https://www.facebook.com/stevieviemusic

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*