Dnes vychází horká novinka z dílny Blakkwood Records na kterou čekáte už dlouho. My jsme Vás před nedávnem naladili stylovým trailerem a dnes to tu máte!

MAAT, Viktor Sheen, Sharlota, Ezy a Ben Cristovao přichází s nejnovějším klipem Já a Ty 2, který je provoněný benzínem a našlapaný pořádnými kárami. Jmenovitě Chevrolet Camaro ZL1, Ford Mustang Shelby GT500, Ferrari F430 Spyder Pininfarina, BMW f10 535, BMW e90 M3, BMW e36 M3. Tuhle pecku vyprodukoval Fosco Alma.

Celé natáčení probíhalo v srpnu a v září, kdy se natáčelo v nejrůznějších lokalitách. Námět a scénář připravoval, ve spolupráci s ostatními, Lucas Blakk a Fosco Alma, kteří se také postarali o režii. Většinu záběrů za kamerou obstaral Fieba.

Fosco Alma za celý Blakkwood doplňuje: “Produkce tracku i videoklipu mě fakt bavila a myslím, že sme si to všichni užili. Když se zrovna nenatáčelo, tak sme blbli s autama. No každopádně bych chtěl za celej Blakkwood poděkovat všem co se na videoklipu podíleli přímo i nepřímo. Speciální poděkování posíláme Rashidovi, který nás zachránil v jedné kritické chvíli – díky! Takže já doufám, že si videoklip i track užijete, protože podle nás to je mrda! Jo a už teď připravujeme Já a Ty 3.“

Minulý rok jste mohli slyšet skladbu Já a Ty s produkcí od DJe Wiche.

https://www.facebook.com/blakkwoodrecords
https://www.facebook.com/MAATrap
https://www.facebook.com/FoscoAlmaFanClub
https://www.facebook.com/L.d.MAAT
https://www.facebook.com/sharlotaofficial
https://www.facebook.com/ViktorSheen1
https://www.facebook.com/hyblezy
https://www.facebook.com/Cristovao.Ben
https://www.blakkwood.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*