Již začátkem letošního roku jsem úplnou náhodou objevil na Soundcloudu nového interpreta, který si říká Narco Reus. Jeho hudba mě zaujala už na první poslech, neboť z ní jde cítit, že je opravdu upřímná a na nic si nehraje. Postupem času přibývaly další věci, které byly zase o krok dál, ať už po obsahové stránce nebo kvalitou zvuku. Kontaktoval jsem tedy Narca Reuse a společně Ti přinášíme tento rozhovor.

Sawyer: Čau Narco, moc lidí tě tu asi ještě nezná, představ se prosím našim čtenářům. Odkud jsi a kolik ti je let?

Narco Reus: Zdar. Jsem z Prahy a je mi 24.

Sawyer: Kdo je, a jak vlastně vzniknul Narco Reus? Jak dlouho se celkově věnuješ hudbě?

Narco Reus: Hele, Narco Reus jako rapová figurka vzniknul asi před necelým rokem. Když jsem byl mladší, tak jsem byl takovej fussbalovej fag a nosil jsem vlasy podle Reuse. Pak jsem se začal víc zajímat a zjistil jsem, že Marco Reus je jeden z malá playerů, co nikdy neodešel za lepším ze svýho týmu, což je kvalita, kterou na něm cenim. Teda možná to bylo i tím, že byl celou kariéru zraněnej, ale jde o ten princip. A Narco, protože pálim 2cm osobní brka z venkovního kushe, a to ze mě dělá největšího narkomana v naší crew. Říkaj mi bílej Snoop Doggy Dogg. No a úplně na začátku jsem si říkal Young Wulf aka Mladej Vlk a dělal jsem tracky v angličtině, abych hned prvním trackem, co vydám, dobyl celej svět a byl XXL Freshman. To se ale k mýmu velkýmu překvapení nestalo. Myslím, že první track jsem napsal tak před 3 lety.

Sawyer: Na tvojí tvorbu jsem narazil už začátkem roku na Soundcloudu, kde jsi měl projekt „Český Standard“, plus jsi teď vydal pár dalších tracků na svůj Youtube kanál. Kolik věcí/projektů už máš tak celkově nahráno?

Narco Reus: První projekt byl anglickej mixtape 420republic. Pak jsem udělal na SC mixtape „Český Standard“, kterej jsem nahrál, když jsem bydlel v Paříži na sluchátka od iphonu, což byl docela swag. Teď dokončujem EP s Unknownem z Varů a to je taky docela swag.

Sawyer: Hodně na tvojí tvorbě cenim upřímnost a celkově obsah těch věcí, který vydáváš. Přijde mi, že se nebojíš dávat o čemkoliv, otevřeně, ale s naprostym klidem. Proč píšeš o tom, o čem píšeš?

Narco Reus: Dík. Já se spíš vždycky na něco naseru a ventiluju to tou hudbou. Asi proto je to upřímný. Sere mě fake deprese na soc. sítích, sere mě česká scéna, serou mě influenceři a sere mě insta-póza, kde každej jenom flexí skvělou náladu a život, kterej maj ostatní závidět. Nechci si srát do huby a klidně přiznám, že jsem to taky dělal, ale v poslední době už je to neúnosný. Teď už mám ig jenom na promování hudby, fotbal a kozy.

Sawyer: Zpátky k hudbě. Děláš teď na něčem novym, případně je možnost tě v nejbližší době někde slyšet live?

Narco Reus: Jak jsem říkal, děláme teď na EPčku Narco X Unknown, kde k jedný věci točíme i klip. Dva tracky jsou už venku na mym YT, takže nabíhej. Má to konečně ok sound a hlavně šílený instra by Unknown. Ten už má za sebou dost zajímavý produkce, takže jsem dost vděčnej, že mě před pár měsícema objevil na SC a domluvili jsme se na collabu. Určitě plánujem udělat show v Praze/Varech, jako release toho EP. Data nevíme, místa nevíme, ale vědět dáme.

Sawyer: Super, moc děkujeme, že jsi si udělal čas a přejeme co nejvíce úspěchů. Na závěr máš svůj prostor vzkázat něco našim čtenářům.

Narco Reus: Hlavně se neberte vážně a pijte hodně piva.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*