Dnes bych se s tebou chtěl podělit o kousek z mého playlistu. Už před nějakou dobou si na něm zasloužil místo mladý a dravý zm*d, který si říká Kelevera.

Jde o 22ti letého Chomutovského rodáka žijícího v Praze. Jeho rapové začátky se datují rokem 2008, kdy vystopoval pod jménem FISH jako freestyler. Díky svému talentu si získával dost rychle fanoušky a dokonce byl i hostem rádia Spin. Karta života se ale otočila, když se ocitl ve velmi mladém věku na ulici jako bezdomovec. Toulal se po ulicích, spal ve sklepech, ubytovnách nebo pofiderních bytech. A jako dravec se snažil najít cestu ven z tohohle bordelu, to se mu také podařilo. Rozjel si vlastní business, rozšířil seznam svých kontaktů, nasbíral zkušenosti a vrátil se za majk s tím, co mu život přichystal. Není se teda čemu divit, že texty jsou z drsnějšího soudku. Celý comeback přichází v roce 2013, kdy spatřuje světlo světa mixtape Šedá Eminence. Ten doprovázel klip s názvem Je to doma. Poté se Kelevera spojuje s bývalým šéfem Beatstreet a společně zakládají SYNDICAT label. Pod tím ohlašuje práci na mixtapu Šedá Eminence 2.

Dej šanci mladému talentu, který si tě získá svou drzostí a zároveň upřímností. A pokud máš rád tvrdší rap ze života, tak ti můžu zaručit, že si tuhle tvorbu zamiluješ a nebudeš se moct nabažit.

Zároveň s článkem si dej nejnovější počin s názvem #1000.

 

Rozhodně bys neměl přehlédnout ani ZIPLOCK CITY nebo Je to doma.

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*