Dnes bych vám chtěl představit jméno, na které jsem nedávno narazil. Tentokrát se jedná o mladou a dle mého i talentovanou slečnu. Jmenuje se Jana Grünerová a je jí 16 let. Osobně pro vás sepsala „malé“ představení svojí osoby. Než se k němu dostanete, tak bych rád podotkl, že tahle slečna dělá jak covery na písně známých osobností, tak skládá i vlastní věci.

https://youtu.be/eJ0JrhCBptk

„Ahoj!
Jmenuji se Jana Grünerová. Je mi 16 let, v květnu oslavím 17. narozeniny. Od malička žiji v Praze a nyní chodím na střední školu v Karlíně.

Mezi mé zájmy patří herectví, tanec, hra na kytaru, ultimate frisbee, ale hlavně zpěv! Zpěvu se věnuji už celkem dlouho, ale nikdy jsem nikam zpívat nechodila. Vlastně jsem si jen zpívala v koupelně a jako malá skládala písnicky snad o všem, co mě napadlo, ale naštěstí je nikdo neslyšel. Jako malá jsem dlouho nevydržela u jedné činnosti. Každé jsem po roce nechala. Chtěla jsem, aby mě rodiče přihlásili na zpěv, a když se nakonec rozhodli, že to udělají, řekla jsem, že nechci. Nechápu a nepamatuji si proč. Takže si to vysvětluji tak, že jsem se nejspíš bála jít do cizího prostředí a mezi nové lidi, dříve jsem byla kapánek tichá a uzavřená v tomhle.

Postupem času jsem začala zpívat na základní škole kamarádkám a učitelům a vzápětí jsem si založila můj YT channel. Nahrávala jsem covery, ale s příšernou kvalitou a bylo mi asi 12,13…

Když jsem pak začala jezdit na letní hereckou školu, kde jsem vystupovala hlavně se zpěvem, naučila jsem se stát před velkým množstvím diváků a také pracovat s mikrofonem. Dalo mi to hodně, ale co se týče zpěvu jsem samouk.

https://youtu.be/vhLmPLkY334

Takový první zlom přišel, když jsem na svůj kanál nahrála svou první vlastní písničku, která se jmenuje Zklamání. To pro mě v tu dobu byl vážně velký úspěch a dá se říct, že mě to dost nakoplo. Začala jsem skládat další vlastní písničky, ale stále jsem zůstala i u coveru.

Další zlom přišel minulý rok. Strašně dlouho jsem si přála jít do studia a mít kvalitní nahrávky, stát za majkem a zažít ten pocit. Díky 2BoyzCrew, kteří si mě vybrali na feat, se mi to splnilo. A to v Unbeatable Records. Tam vznikla naše první společná písnička nesoucí název Vzpomínky.

Od té doby uběhl další rok, já složila pár dalších písní, nahrála další covery a šla jsem opět do studia,tentokrát jinam, protože jsem nahrávala song s klukama z 2BoyzCrew, ale svoje věci chci určitě nahrávat v Unbeatable Records. Po mém posledním coveru na “ Hello“ od Adele, mi přišlo pár nabídek na spolupráci a já jsem strašně moc ráda, že to snažení nepřišlo vniveč a že mě lidi v tom co dělám podporují.“

https://youtu.be/cf0wakTIJx4

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*