Dema a Cynick mají hotovou společnou debutovou desku, a společně s ní je na světě i nový singl, kam si talentovaný Dema pozval nadějného libereckého rappera Tombu Bombu. Novinka nese název Underground a o vizuál se postaral Benjamin Buttler.

 Na liberecku umí pořádně rapovat jen Paulie Garand? Ale kdepak, to už dávno není pravda. Už loni zazářil mimo jiné i Tomba Bomba s deskou Gargamel. A vypadá to, že v této oblasti vychází další hvězda, teda nejspíš dvě – Dema a Cynick. Těm právě vyšla první společná deska Asi Tak, a společně s ní singl Underground, který ukuchtili Dema s Tombou, jakožto první hostovačku na albu. O vizuál se postaral Benjamin Buttler, který v minulosti točil třeba právě pro Garanda nebo Huga Toxxxe. Jedná se o striktní streetovou věc, která v žádným případě nepodléhá současným trendům. Právě naopak – vrací se ke kořenům.

To platí i o celém debutu Asi Tak. Původně primárně freestyler Dema se objevil už na jabloneckém projektu DRMZ. Poté začal společně nahrávat s talentovaným Cynickem, až z toho vzešlo celé CD. „Je to první projekt, kterej sme ukuli v tajnosti a prvoplánově tak, že si pozvem lokalní rappery jako je Jan Flova nebo Tomba Bomba, ale nakonec se to zvrtlo a nabrali se ještě Beazet kritikz, plus jsme oslovili holandskou královnu bars Starrlight, což je vlastně její prvni spolupráce s českými MC´s.“, říká o projektu jeden z autorů Dema. Produkci alba zaštítil výborný producent Roberto Perez a dva beaty tam má i Tombův parťák Jan Flova. Nahrávce nechybí ani scratche od DJe Shamanita a zvuk a master nemohl dotáhnout nikdo jiný, než Kenny Rough.

 „Vše jsme napsali a nahráli během dvou měsíců. Šlo to jak po másle! Album jako celek je o nás a našem pohledu na svět. A hlavně na rap. Je to děvet věcí a outro. Nejoblíbenější je pro mě song 2005, kde se vracíme zpět do doby, kdy rap měl zastoupení a kvalitu, kterou jsme vnímaly a vyžadujeme!“

dodává Dema k desce. Nový videoklip najdeš níže, a pokud chceš slyšet čerstvý kvalitní bars z podještědí, rozklikni popisek u videa, kde najdeš link k poslechu celýho alba Asi Tak!

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*