Listopad byl narvaný k prasknutí, co se týká koncertů zahraničních jmen v Praze. Někteří bohužel klub nenaplnili a fans chyběli, to se ovšem netýká zastávky Jedi Mind Tricks. Pondělní show v pražském klubu Futurum byla beznadějně vyprodána a undergroundové sklepení praskalo ve švech. Před klubem se mnozí ještě snažili jaksi sehnat vstupenky a být toho také součástí. Najednu stranu skvělá zpráva, avšak právě tento protor beru jako mínus celé akce. Přeci jen klub je protkaný mnoha sloupy a při takto narvaných prostorách nemělo xx desítek fanoušků možnost žádného výhledu na stage a koncert si spíše dopřáli jen zvukově.

Věkový průměr navštěvníků byl mnohem výše než je povětšinou zvykem, což bylo super. Objevilo se zde mnoho fans jež už aktivně koncerty příliš nenavštěvují, ale díky této události opět vyrazili. Akce to byla opravdu vydařená a slyšet všechny hity jak od JMT či sólovky od Vinnieho bylo prostě skvostné a úžasný zážitek. Tahle partička či Paz samotný v ČR zase tak často nevystupují a já osobně jsem se těšil jak malej Jarda, jelikož jsem je neslyšel live hodně dlouho.

Publikum si užívalo a vařilo atmosféru na 200%, reakce na Vinnieho vtípky a interakce fungovaly zcela bezchybně. Byl to prostě zážitek!!

Photo by Jakub Patera ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*