Často se na tenisky, které vyjdou v USA, díváme jako na něco, pro nás silně futuristického. Není divu, vždyť když spatří světlo světa nový model značky Jordan, často se k nám dostane s nemalým zpožděním, nebo pro jistotu vůbec. Tentokrát jsme ale měli to štěstí a model, který se v Americe ještě ani pořádně neohřál, už nyní hrdě stojí na policích našich obchodů.

Ano, jak jste správně odtušili, jedná se o Jordan New School. Přídomek New School je narážkou na klasické sousloví “Old School“, ze kterého se za ty roky už stalo klišé a je samo tak trochu old school. Jordan tím chce vyjádřit, že ačkoliv je věrný svým tradičním modelům a hodnotám, rozhodně se nebojí inovací a tento pár tenisek je toho důkazem. Model New School kombinuje syntetickou tkaninu s kůží, to celé pohodlně usazené na lehké podrážce, které, jak už jsme u Jordanů zvyklí, dominuje bublina. Na patě tomu celému přihlíží Michael Jordan osobně.

Ve Footshopu si můžeme vybírat z několika barevných kombinací, z nichž si na své přijdou jak ti nejkonzervativnější z nás, tak i příznivci Daniela Nekonečného.

jordan-new-school-black-green-pulse-

jordan-new-school-black-white-black

jordan-new-school-flat-gold-infrared-23-white-black

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*