Johny Boss, to je rapper, kterého už nějakou tu dobu podporuju, protože si myslím, že tento chalan má talent, má co říct, co nabídnout.

Johny započal práci na své nové desce mireG, kterou kompletně produkuje DJ Fatte a v brzké době jede do Zlína točit druhý klip na desku. Vedle toho má ulitý v šuplíku singl TIPS, kde mu hostuje IronKap z TroubleGangu a jak nám prozradil, bude to mocný. Na tuto skladbu bude i videoklip.

Dneska představujeme Johnyho nový videoklip Fame, kde hudbu obstaral StatixBeatz. O mix a master se postaral Kenny Rough, který mimochodem bude mít na starost jeho celou desku mireG.

Johny Boss tuhle práci komentuje takto:

„Video je točené na GoPro hero 6, točil to můj dlouholetý bratr Marek Řehák v Klánovickém lese, chtěl jsem točit v Praze, ale on má strach z města, proto jsme nakonec vybrali les a docela mu to sedlo, otevřel se mi tam, trošku se rozdováděl.

Jelikož jsem pohledný raper, tak mi vůbec nevadí, že video je pro některé bezcenné, protože má krása v objektivu přitahuje ne jen svobodné matky, ale i svobodný borce co touží po real RAPU A NE ŽÁDNÝ DIVADÝLKO.. (popravdě nejsou love na filmy a tímto bych chtěl oslovit právě tebe milý sponzore)

Tematicky jsem chtěl VYPÍCHNOUT můj postup nahoru a to, že dokud to nebudeme mít, tak nepřestaneme MAKAT NA JOHNYBOSS a až to budeme mí, tak taky nepřestaneme. Takže ti co hejtujou, mají smůlu…

Video střihal MCK a.k.a Jakub Dobruský, kdy mi během střihání uvařil super jídlo a tímto bych mu chtěl poděkovat. Za jídlo. Za střih dostal tričko, které si mimochodem můžeš koupit i ty milý čtenáři, stačí SI O NĚJ napsat na instagram nebo fanpage JOHNYBOSS.

Jinak mukám na desce mireG, kterou nahrávám v mém oblíbeném a pro mě milovaném studiu SUTERÉN, kde pro mě maká jeden člověk o kterém se nemůžu moc bavit .. Vojta Vokoun bytem Jateční 36, Holešovice .. Bezdětný, zadaný, né příliš hezký, 73745372 ..
Jinak bych chtěl pozdravit a poděkovat všem fanouškům JOHNYBOSS,protože bez Vás by to nebylo  a zvu VÁS DO ROCKCAFE 18.9.2018 KDE VYSTOUPÍM se svým hvězdným týmem před raperem RITTZ“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*