Koncem loňského roku jsme na RapCity.cz představili mladou, nadějnou krev Johny Boss & DJ Public. Tato dvojice představila videsingl Monney, který sklidil kladné reakce. Víc informací o nich najdeš ZDE.

Johny Boss & DJ Public po chvilce ticha představují novou věc „Moje škola“ kam škrábance přidal Dj Friky, který působí v Color rádio. Zvuk vzniknul v Audiogarden studiu a nahrálo se v Hardworkz studiu.

Další informace dodal Johny Boss:

„Video vzniklo spontánně ze dne na den… Kamarád má půjčovnu starších kabrioletů (icabrio.cz) v Šestajovicích, kde jsem mimochodem žil pár let. Tak jsme zajeli a půjčili si auto. Největší sranda je, že jsme točili naslepo, jelikož jsme měli goPRO a vznikli z toho tyhle záběry. Video je jednoduchý, střihali jsme si to sami u kamaráda (videonej.cz).

Na spolupráci s ním se mi líbilo, že se mě ptal, co chci a záběry jsme vybírali spolu. Super víkend a video se nám líbí. Točili jsme dohromady cca 3h, horší to bylo s tím střiháním, kde jsem si zkusil na vlastni kůži sedět u pc i 11h, nezávidím práci střihačům. Klobouk dolů!

Track je o tom, co jsme žili na střední škole, motivační co se týče studia mladším generacím a takovou lehkou zpovědí – BOOMBAP 2017“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*