Je tu začátek roku 2018 a Johny Boss nahazuje první novinku. Představujeme Vám jeho nový videoklip MIROTULOPELE, který obstaral Define. Za produkcí stojí StatixBEATZ.

Další informace dodává Johny:

Videoklip jsme natáčeli v Klánovicích v restaurant Smolík, kde jsme se jako mladý scházeli. Track MIROTULOPELE představuje e.p které bude ke stažení zdarma po křestu. Ven půjde koncem ledna začátkem února… Kříž, který ve videu nesu, znázorňuje drogy, hazard a trápení nejbližších z dob, kdy jsme byli „hustý“. Nakonec ho symbolicky zapálíme a tím dělám tlustou čáru za tímto životem.

V klipu hraje dědek, kterého máme všichni rádi a který na „Smolíku“ bydlí. Chtěl bych poděkovat JOHNYBOSSTEAM za super spolupráci a organizaci a hlavně „Smoláži“, že nám dovolili zvěčnit tuto památku .. Málem jsem zapomněl na „BOHUNU“ (hada), která byla velmi statečná .. Víc než já..  Byl to první had, kterého jsem mačkal debile.. Křeslo znázorňuje trůn, had řetězy – jsem bossej a na nule jako za mlada .. Dneska chci Už klid, peníze a respekt za ty dny ..

Určitě teď zvolním od těchto témat a zaměřím se na pohodu, MÍR, lásku.. Možná .. Můžu vás nalákat a prozradit název singlu, co přijde.. Bude to GOTT ..bližší info nechám na Vaši fantazii .. DÍKY VŠEM CO DO TOHO SE MNOU VKLÁDAJÍ ENERGII A PENÍZE – HANYS,CERTIS,HREBONE,MAREČEK,ZICO,CRONIK,DJ PUBLIC,DEFINE,DJ SHOCK O`

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*