Tak jo už jsem zase tady. Tentokrát jsme zavítali do pražského Rock Café, kde jsem nebyl už hoooodně dlouho. Sobotní večer měl na pořadu dne český křest a zastávku Jednoducho tour. Prostory tohoto pražského klubu byly předzvěstí výborné akce. Další dobrou známkou výborného večera byla skladba vystupujících, tedy výborná show a perfektní atmosféra v backstagy.

Ihned po otevření klubu začali proudit návštěvníci, nikterak závratné množství, ale vytvořili luxusní atmosféru a to již od prvního vystoupení až do konce. Dodávali energii všem vystupujícím a vraceli jim  to, že pro ně každý předvedl úžasnou show plnou energie, která rozhýbala a bavila úplně každého, kdo se na party pohyboval.

IMG_7803

Prvním na stagy byl Malyman se svojí show k připravované desce Egotrip. Za záda se mu postavil „pan“ DJ Tager a večer začal okamžitě na plné obrátky. Popravdě už od prvních beatů jsem nevěděl jestli dřív fotit nebo pařit. Publikum bylo do posledního jedince natlačeno přímo před pódiem a užívali si.

IMG_7967

Další nastoupili ATMO Music, jejich show jsem si mohl užít poprvé. A z mé strany to může být jedině chvála a uznání, jelikož show mají kluci opravdu výbornou, skvěle poskládanou a divák-posluchač, fanoušek se prostě baví a dokonce je do vystoupení i zapojen. Tedy pánové klobouk dolu a myslím že Praha Vám děkuje. Na stage jako host byl přizván také Sebastian, který ještě dokreslil a pozvednul toto vystoupení.

Poté na stage dorazil očekávaný Suvereno, který zde měl naplánován český křest své nové desky Jednoducho. A sobotní pomikulášská party propukla ve velké finále. Samozřejmě nesměl chybět DJ Tager a spojení těchto dvou je fenomenální a plné energie. Prvním z hostů tohoto českého křtu byl Revolta, který společně se Suverenem dál přiživoval skvělou party atmosféru. Další level up byl druhý z hostů, kterým byl výborný hudebník a bubeník Lukáš Vincour. Dost těžko se atmosféra a všechno co se dělo popisuje, tak kdo nebyl  doufám že atmosféru natáhne z fotografií a pořízeného videa.  Nakonec přišel samotný křest, šampus,krásný anděl a kmotr desky. Úžasné završení ale ani v nejmenším ne konec večera. Následoval maraton focení s fanoušky a samozřejmě nemohla chybět afterparty.

IMG_8122

Jako bonus jsme si připravili i kratší rozhovor ze zákulisí. Takže teď už pohodlně usadit shlédnout foto a samozřejmě video, které obsahuje i zmiňované rozhovory.

Musím se omluvit, ale kvůli pár technickým potížím bude výše zmiňované video zveřejněno nejpozději do víkendu. Zatím tedy vychutnejte foto a hned jak to technika umožní bude zveřejněno video. Díky za pochopení.

 

FOTO ZDE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*