Máme 2 dny do víkendu, a pokud nemáte stále žádný plány, máme tu pro vás tip, kde strávit příjemný večer plný nejen hudby.

V hospodě Past se již tradičně uskuteční kulturní seance, která bude, stejně jako při svém zahájení, na velký úrovni. Budeme svědky vystoupení mnoha známých hudebních interpretů, jak z řad Djs, tak i ze scény Rapu. Jelikož se jedná o akci s číslem dvě a k tomu všemu slaví Príma narozeniny, budou stage dvě. Nedílnou součástí večerní show bude Pařmen Marty, který vás provede po zdi, nebo si s vámi zatancuje ve svém speciálním převleku.

Také proběhne Beatbox Battle, ve kterém si to proti sobě rozdají níže zmínění rapeři. Jistě vás potěší zvýhodněná cena alkoholických nápojů a možnost zakopat si s hakysakem. Vstupný je symbolických 50 Kč. Akce se spouští 19 – tou hodinou.

A co za to přesně dostanete?

Apoštol (Bizlab) // GRUZO (A51/Thrillcrumbs) // Chik (A51) // 1688 (Hypno 808) // Hardy // Nehutch //Akiz // MKAY, Safari, Kahy (Porn Bassters) // Nožiss, Kennedy (Detonation Sound) // Candymane, Raklo, Murphy, Vandal, Ice Queen, Mountainman Mike, Avisto, Jekkyll, Bigg D // Pařmen Marty // Beatbox Battle // Hakys

Kde to najdu?

Hospoda Past, U trati 40 B, 10000 Praha.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*