Během loňského roku se hodně mluvilo o nové desce, kterou obstará James Cole. Už koncem roku spustil crowdfundingovou kampaň přes hitihit.cz k této desce, kterou pojmenoval Stanley Kuffenheim.

Už teď je jasný, že tahle deska, tento projekt bude úplně jiný, než jste doposud zvyklý. James touto deskou otvírá další doposud neotevřené brány. Už nejde jen o samotnou hudbu, či merch, ven se dostane i samotná hra. Jak už se psalo na HitHit.cz:

„Album doprovodí videohra pro iOS a Android. Nic podobného dosud nebylo k vidění. Jako hráč se vtělíte do kůže Jamese Colea, Stanleyho Kuffenheim a ještě několika dalších entit, které se s těmito charaktery dělí o koordináty v časoprostoru napříč alternativními realitami. Hra bude evokovat atmosféru těch největších automatových herních pecek první poloviny 90. let, přinese frenetický gameplay k prasknutí nabitý excesivním násilím, vtipnými hláškami a bizarními situacemi a klade si za cíl přinést strhující prohloubení hudebního zážitku z alba (bonusové tracky). V zájmu hráče je lepší více nedodávat – nechte se překvapit, tohle bude jízda!“

Album Stanley Kuffenheim vychází 15.5 2018 pod labelem Kuffenheim Sound. Vydání doprovodí tři křty – v Praze, Brně a Plzni. Touhle dobou se album stále míchá, ale James dnes vyhodil třetí singl z desky. Ten nese název Kuffie, který si sám James vyprodukoval.

A jak říká James Cole: „Víte, s jakým cílem byl Stanley vyslán do našeho světa? Zachránit rap. Zachránit český rap, jehož vrcholem je momentálně soutěž o to, kdo vyrobí větší m*dku.“

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*