Nově otevřený klub Uhelna, na Smíchově přináší velmi kvalitní a vydařené akce. Jejich program je nabitý těmi nejlepšími jmény naší scény. Nedávno se tam ukázala legendární Moja Reč s ještě legendárními Pio Squad. Dnes ti přinášíme další skvělá jména, které v Uhelně vystoupí už 16.10.. Mike Trafik, James Cole, Vladimír 518 a další. A aby jsi nám mohl věřit, tak si přečti Tiskovku, kterou dodal přímo klub.

JAMES COLE, VLADIMIR 518 & DJ MIKE TRAFIK V PRAŽSKÉ UHELNĚ

Uhelna vám přináší další exkluzivní vystoupení! Jeden z nejoriginálnějších českých rapperů jménem James Cole bude hlavní hvězdou večírku, který podpoří ještě Vladimir 518, DJ Mike Trafik a další. Nenechte si ujít tuhle mocnou sestavu už 16 října!

 518

Uhelna nabízí několik VIP prostor, excelentní barmany a příjemné prostředí. Pravidelné páteční urban večírky s nejlepšími DJs doplňují koncerty hvězd typu Ego, Moja Reč, Podzemgang a dalších.


mike-t 

Pátek 16. října vám přinese našláplý živý průřez tvorbou Dona Kouliona aka Kapitána Lásky aka Rudolfa Hnise a takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. James Cole je půlka Supercrooo, James Cole je strikce, originalita, talent a produktivita. Jako hosté se objeví Vladimír 518, DJ Mike Trafik a těšit se můžete i na top party DJs.

cole
16/10/2015 / DOORS OPEN 21:00 /

OMEZENÁ KAPACITA!
Entry: 150 předprodej / 200 na místě 
V.I.P. Lounge(vlastní bar, raut): 300 předprodej / 400 na místě
Předprodej v síti TICKETSTREAM.cz  a přímo v klubu
Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Facebook event

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*