Renne napsal, že super. Toto velmi obsáhlé vyjádření a lidé, kteří dorazili, to svou přítomností potvrdili! V neděli 28.7.2015 kolem osmé večerní, se “brány” Footshopuna Bubenské 1 v Praze 7 otevřely pro všechny, kteří přišli na oficiální release nového alba od Renneho Danga a Viktora Sheena, Projekt Asia!

Už u vchodu nás vítaly kousky sushi od sushitime.cz, domácí koláčky štěstí s moudrostí uvnitř a samozřejmě pivo a jiné drinky od Gambrinus Excelent čekaly jen na nás. A nečekaly dlouho! Snad každému chutnalo a v koláčcích našel ten pravý duchaplný citát pro sebe. Kdo chce zavzpomínat, ať koukne na report video z eventu.

Viktor Sheen, Renne Dang

Viktor Sheen, Renne Dang

Viktor Sheen, Renne Dang

Jelikož venku bylo ještě v osm večer světlo, premiéra videoklipu „Instantní Čubky 2„, se posunula na desátou hodinu, kdy jsme si video mohli prohlédnout a vychutnat v tmavší atmosféře. Opozdilci a všichni přítomní, kteří chillovali venku, se přesunuli dovnitř a “brány” se zavřely. Ve Footshopu se samozřejmě dbá na noční klid. Kluci začali projevem, odkázali nějaký ten pozdrav s poděkováním babičce do Kazachstánu i jinam, a mohli jít na to.

Vyslechli jsme si některé songy, přičemž poslední, před spuštěním klipu, byl song „Instantní Čubka 1„. A přestože venku už světlo nebylo, lampa a pár kousků sneakers nám premiéru ještě vylepšili. Co na klip napsat …? Song jakož i klip jsou pravdivé a výstižné. Dobu, ve které žijeme a věci, které do ní patří, podali Renne s Viktorem, jako vždy, bez servítek.

Projekt Asia je již oficiálně na světě a ti, kteří jste si ho nestihli koupit v neděli ve Footshopu za předprodejní cenu, udělejte tak za jakoukoliv cenu. Kluci chtěli nahrát něco, co osloví, překvapí, urazí nebo zaujme a bude mít smysl i pro budoucí generace, a to se jim daří. Snad už jen kvůli tomu nikdy nebudou muset vymazat jeden druhého z přátel na sociální síti.

Děkujeme ještě jednou všem za účast, pomoc a podporu!

Viktor Sheen, Renne Dang

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*