Jméno jako André 3000 asi není třeba nikterak představovat. Jako 1/2 Outkast ho jistě mnozí znají, nicméně nepohybuje se čistě jen na hudební scéně, a proto nyní společně s firmou Tretorn představuje svou novou kolekci obuvi. Některé kousky budou k dispozici již ke konci listopadu a úplná sbírka pak debutuje v únoru 2018.

André 3000 již dávno není pro svět módy neznámou osobou, například jeho spolupráce s módní značkou Benjamin Bixby a jeho slavné kombinézy, jež každá měla jiný design a nesla různá sdělení, jsou pro svět legendární. A jako by vysoké kalhoty a užitkové černé kombinézy nestačily, ikona stylu se nyní připojí k švédské obuvnické společnosti Tretorn při debutování řady bot.

Součástí  jarní kolekce 2018 bude 15 návrhů, které jsou kombinací Benjaminovy hravé a odvážné estetiky, zatímco zůstávají i tak věrné klasickému a pravému stylu Tretorn.

 

42 letý člen Outkast je dlouholetým fanouškem značky, která mu připomíná dny, kdy nosil Tretorns po chodbách Tri-Cities High School.

„Tato spolupráce byla velice zábavná, protože mě přivedla zpátky na místo, kde jsem čerpal návrhy pro tento design.“

 

Kde budou k dostání? : Oficiální release proběhl 13.listopadu v Kalifornii, kdy bylo představeno prvních 6 kousků, jež jsou dostupné online na tretorn.com. Celá sbírka pak bude doplněna jak online, tak ve specializovaných prodejnách v únoru 2018.

 

Něco navíc: Nejen že je hudebníkem, hercem a ikonou stylu, André se také vyžívá ve skicách a malování. Koupí páru bot si tak zajistíte, že jeho náčrty budou u vás doma – od loga Andreho na krabici až po skicu na listu papíru uvnitř.

 

 

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*