Pokud jste náhodou procházeli kolem legendární Bubenské 1 ve čtvrtek minulého týdne, určitě jste si všimli, že v prostorách bývalé Chemistry Gallery se otevírá nový pražský sneaker store Footshop. Je to první kamenná prodejna stálého hráče na poli internetových obchodů s teniskami, která se svou skutečně velkou rozlohou řadí k těm největším kamenným sneaker obchodům v Praze.

footshop.cz

footshop.cz

Všechno to začalo o šesté hodině večer, kdy se začaly před prodejnu Footshopu sjíždět první shluky zvědavých lidí. Kromě pohledu na vysvětlené výlohy plné tenisek jej uvítal i Jägermeister s tradiční zkumavkou, DJ Maztah a DJ Koogee se svými velmi schopnými setmi a Gambrinus Excelent s 1200 lahvemi piva, které byly o jedenácté večer již kompletně pryč. Hlad všech jedinců zahnali wafle od Vans a steaky či burgry od chlapců ze Chefparade Foodtrucku, kteří měli také téměř vyprodáno. Když už jsme u Vansu, tak ti předali své výherkyni cenu v podobě gigantické Slip-Onky velikosti US66, ale mimo jiné i kopec přívěsků, nálepek či odznaků všem návštěvníkům.

footshop.cz

Svůj prostor dostali i Nike, kteří propůjčili sbírku ultimátně vzácných kousků tenisek umístěných v unikátní ilustraci Vladimíra Strejčka na jedné ze stěn v prodejně. Také pod Maztahem a Koogym svítila velká neonová silueta Air Max 90 a co je hlavní – proběhla instagram soutěž o nejlepší Nike iD designy, které lidé z Nike Czech a Europe odměnili třemi vouchry na výrobu svých vlastních tenisek Nike iD. Na všechny návrhy si stále můžete podívat na Instagramu pod hashtagem #chciNikeID, výhercům samozřejmě blahopřejeme.

footshop.cz

Party trvala samozřejmě téměř do rána, obchod již funguje (téměř) na plné obrátky a proto neváhejte zavítat, kde se na Vás v Praze na Bubenské 1 těší celý team Footshop. Najdete tam značky Nike, adidas, Vans, Puma, Jordan, Supra, Converse, Diamond a mnoho, mnoho jiného. Otvírací doba je od pondělí do pátku od 11:00 do 20:00.

 

footshop.cz

footshop.cz

Pokud jste tedy zmeškali otvíračku, podívejte se alespoň na fotky, které najdete zde!

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*