Ironkap to je rapper o kterým pár let na zpět nikdo nevěděl a ani nikoho nezajímal. Jeho koncerty byli poloprázdné a bez šťávy. Ale dnes už je to úplně jinak.

Je součástí velký rodiny Trouble Gang a jeho píle je obrovská, což slyšíte v každém novém singlu. Po boku Marpa mu to svědčí a enormně roste. Už klipem Z popela, kde dobře naložil jak on, Tak Fosco Alma a Marpo, namlsal nejednoho fanouška.

Dnes tu máme jeho druhý klip Navždy, kde opět ukázal, že rap se mu za „louží“ neskutečně zaryl pod kůži. A proč zrovna za louží, to pochopíte, když si přečtete jeho oficiální vyjádření k albu Homecoming.

„Deska vznikla z 90 procent minulý rok, když jsem žil v Kanadě. Jeden track jsem dopisoval v letadle cestou domů a proto se taky album jmenuje Homecoming. Je to zatim moje nejdospělejší album, které jsem kdy udělal. Zároveň je hodně hudebně odlišné od všeho, co jsem dosud tvořil. Upřímně, nikdy jsem neměl větší očekávání a těším se na to, co bude následovat po releasu alba. Je to směs čisté energie, pocitů a zkušeností získaných v zahraničí propojené s mým životním příběhem. Myslim si, že je opravdu na co se těšit.“

Kontroluj Tracklist a najeď na stránky Blakkshopu a objednávej album. Tohle album bude mít energii, tak to sdílej a podporuj Ironkapa.

Tracklist:
01.Homecoming
02.Navždy
03.Northwest story
04.Dokud svítí feat. Wohnout, Marpo
05.Zavři oči feat. Gemstar
06.Symbol feat. Hart Target, Marpo, Young CP, Wohnout, Kenny Lopez, Gemstar
07.Všechny ty roky
08.Další míle feat. Caity Grace
09.Z popela feat. Marpo, Fosco Alma
10.Lepší dny feat. Hard Target
11.Long way home feat. Johnny Youngblood, Caity Grace

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*