Kdo si do nedávna mohl říct, že se sešel na jednom beatu s legendárním americkým rapperem, hudebním producentem a také hercem RZA z Wu-Tang Clanu!

Pro mnohé je to ikona rapu a mít s ním společný track, je rozhodně pro mnohé neuskutečnitelným snem. Ale IronKap si tento sen vyplnil a představuje nám jeho nový počin Why You Lookin At Me? společně s RZA! Produkci jim zaštítil DJ Skane. IronKap to hezky shrnul na svém facebooku:

„Představuji vám nejnovější video, které pro mě znamená strašně moc. Wu-Tang Clan byl důvod, proč jsem se začal zajímat o rap a zamiloval jsem si celou kulturu. Když jsem v roce 2012 potkal DJe Skanea, rozhodli jsme se, že doděláme tento track. Why You Lookin At Me? je song o špatných rozhodnutích. Když už hrnec emocí přeteče a pošle vás na šikmou plochu. Micheal Douglas ve Volném Pádu.

Trvalo to 6 let, ale song je na světě a pro mě to znamená splněný sen. Veškeré ilustrace udělal můj dobrý kamarád Gary Alford z Londýna a o animaci se postaral B4H45.

Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Garymu, B4H45, RZOVI a hlavní díky pro DJe Skanea, který mi věřil a dal mi šanci dotáhnout mou vizi do konce. Tento track bych chtěl věnovat SHOovi a jeho synovi.

I would like to thank everybody, who have taken their part in this project. Gary Alford, your artworks are the best, B4H45, the RZA for the inspiration and supervision. The biggest thanks goes to DJ Skane (Jonothan Lugo) You believed in my vision and let me worked and made my dream come through. Love you brother.

I would like to dedicate this song to SHO GRAPHIX and his newborn son.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*