Možná jste zaregistrovali. 2 jména. Debutovali s deskou My3 a svůj status potvrdili deskou Hádej Kdo. Obě alba to nejprodávanější v žánru a na nezávislým labelu.

Příběh, kterej hrál a hraje ve sluchátkách denně spoustě fans týhle školy. Na podiu bude v rámci show nedílnou součástí tohohle teamu samozřejmě i  La4, rapper a výrazné jméno na scéně už dvě dekády. Výroční cena Anděl za nejlepší desku v žánru, pak už jen tiše podtrhuje jasně profilovanej vkus člověka, jehož slova jsou zakódovaný v ulicích tohohle města, přitom rozhodně nekotvěj v mainstreamu.

Indy a Wich – tohle je Starej Zákon v době, kdy nic nevydrží dýl,  jak dvě stisknutí tlačítka play. Možná že proto je do nebe volající fakt, že se na ně tak dlouho čeká!

V pátek, 2.9. v Uhelně uslyšíte živě tuhle kru po víc jak roce v Praze. A protože kluci chtěj odehrát dost výraznej, dlouhej, košatej, letitej,  spletitej set a bůhví co ještě, vypadá to na extra porci věcí, nášup něčeho uleželýho, co věkem zraje,  v kombinaci s bonusovou řadou věcí.

Takže tracky, který se běžně na show neslyšej. Majitelé VIP lístku /předprodej 350,- na místě 450/ se můžou těšit na 2 bonus CD a občerstvení, nebo podpis a fotku s kapelou ve VIP zóně.

Páteční večer bude tanec. I z tohohle důvodu nemůžou a nehodlaj, ani nebudou chybět dj´s   –   ve speciálním setu Wich,  wheels of steel rozžhaví Dj Poeta a další.

2. září – Uhelna. Indy a Wich + :La4 Live

Fb event: https://www.facebook.com/events/892194084247834/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*