Yeezy season už je v plném proudu a spousta značek se snaží na tento trend reagovat svými produkty. Béžové, světle hnědé a olivově zelené barvy momentálně letí a jsou dalším z důkazů, že #kanyeeffect funguje. Na tento trend navazují značky včetně Nike, který shodou okolností ještě nedávno Kanye Westa „propustil“ do adidasu. V novém packu tedy naleznete dvě barevná provedení legendární tenisky Huarache Run PRM. První kombinace je pískově hnědá a černá a druhá se skládá z černé
a červené barvy a je velmi podobná úspěšnému love/hate packu, který vyšel v září roku 2014 a byl prakticky ihned vyprodaný u všech prodejců.

Tato klasická silueta z roku 1991 zažila v posledních letech jakési z mrtvýchvstání a momentálně je veřejností vnímána velmi pozitivně i přes svůj netypický vzhled. Původně běžecká bota navržená známým Tinkerem Hatfieldem se dnes již řádí mezi tzv. retro runners a spíše než na běžeckých tratích ji můžeme vídat v ulicích měst. Je tedy vnímána a využívána spíše jako lifestyleová teniska. Od většiny ostatních tenisek Nike se liší velmi podstatnou věcí – nikde na ní není vidět klasický swoosh (fajfka reprezentující firmu Nike). Naleznete ho pouze na podrážce a uvnitř tenisky. Velkou roli v tom hrála Tinkerova inspirace ve vodním lyžování, která se promítla i na neoprenových prvcích v botě. Nike Air Huarache Run Premium pack můžete zakoupit na webu footshop.cz.

hua7

hua8

hua2

hua5

hua1

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*