Hiphopová partička Dope D.O.D. už tuto neděli 24. března vystoupí v pražském Stormu. O parádní rozjezd se v Praze postará mladá rapperka a zpěvačka Hellwana. Je talentovaná a s velmi výrazným a sebevědomým projevem, její muzika je ovlivněná grimem, r’n’b i trapem. Nejenže skvěle rapuje, ale i zpívá a nádavkem je také dobrá performerka. O tom se ostatně budeme moct osobně přesvědčit už tuhle neděli.

 V Brně se úkolu nažhavit publikum ujme Redzed. Těšte se na tvrdé beaty, naštvané texty a heavymetalové vokály. Pondělní večer na Flédě zkrátka slibuje jeden velký mejdan

Z nizozemského Groningenu každoročně vycházejí budoucí hvězdy hudební scény celé Evropy. Šanci dostávají na prestižním festivalu Eurosonic. Přitom tohle město blízko Severního moře už jeden klenot dávno má. Trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem. What Happened, Evil nebo Ridiculous jsou všechno hity s milióny zhlédnutí na YouTube. Stojí za nimi Dope D.O.D., kteří si získali přízeň díky schizofrenní zvrácené show. Konvence jdou na pódiu stranou. Teď se rapoví šílenci vrací do Česka. Sice bez zakládajícího člena Dopeyho Rottena, zato s jejich loňskou deskou The System Reboot.

Koncert přináší promotérské uskupení Farm Nation. Vstupenky jsou v prodeji v síti Goout. Den před brněnským koncertem se Dope D.O.D. zastaví také v pražském Stormu.

Web: https://www.dopedod.com/

FB event Praha: https://www.facebook.com/events/788625144808681/

FB event Brno: https://www.facebook.com/events/2277001432587213/

FB: https://www.facebook.com/dopedoddopedod

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*