Tak s menším zdržením jsem tady s dalším reportem z uplynulého víkendu. Tentokrát šlo o klubový koncert v žižkovském Fatal music club. X-krát jsem seděl nahoře a vůbec netušil, že jsou dole nějaké takové prostory. A pokud jste vyznavači klubových scén a ne jen velkých prostor a mega pódií, tak zrovna tento koncert stál za to a pasoval. Naplněny prostory byly tak akorát a mohlo se začít.

DSC_0112

Prvním na pořadu večera byl samozřejmě support a to v podání Planet House Jam a jakožto warm up a nalazení té správné atmo v klubu zařídil DJ Nester.

Pak už byl čas na hlavní bod programu. Za gramofony se postavil DJ Škrupo a k mikrofonu se vrhnul Zverina. Výborná show, víno teklo proudem a k druhému mikrofonu naběhl Vec. Zverky sám o sobě si to dával jak pán, doplnění Vecem show ještě pozvedlo. Pak si svojí samotnou show vystřihnul i branči kováč- Vec, kdy ho doplňoval výborně DJ Škrupo a to nejen s gramofony ale i za mikrofonem. Takto se nám to na pódiu střídalo a doplňovalo, všichni tři rozvířili klub. A jak podotkl myslím Vec, tak pod pódiem byla silná převaha ženských fans.

DSC_0253

V průběhu večera osazenstvo publika doplnili např. Vladimír 518 nebo Orion. Za mě určitě povedená akce a o tom svědčí i to, že člověk se bavil bavil a rázem bylo 5hod ráno.

Ještě jedna věc: Omluva pořadatelům, Lucii Matta Hari a borcům, kteří vyhráli poukaz od paintballgame.cz. Bohužel i ta bláznivá technika někdy zklame a právě fotky výherců se poškodily.

FOTO ZDE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*