Ve dnech 20 až 22 v měsíci srpen proběhne v Hradci Králové největší hiphopový festival ve střední Evropě, který se jmenuje Hip Hop Kemp.

Letos je před námi již 14. ročník a opět proběhne v hradeckém Festivalparku. Tenhle mejdan zařadila stanice CNN mezi 50 nejlepších festivalů světa. Dle vyjádření hlavního promotéra a organizátora koncertu Radka Maliníka nás opět čeká „bombastický line-up, který budeme postupně odhalovat“. A musím uznat, že se jim to velmi daří. Každý pátek přibyde nová tvář a doposud tím nejnovějším jménem je Mobb Deep, který je netřeba představovat.

A nachystaný jsou další jména. Až do teď byli zveřejněni tyhle jména, tak to zkontrolujte, ať víte, co Vás čeká na této mega akci.

 JOEY BADA$$ /USA/, MOBB DEEP /USA/, YELAWOLF /USA/, PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5’9”) /USA/, HOPSIN /USA/, EVIDENCE /USA/, DOPE DOD /NL/, GANG STARR FOUNDATION (Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap of Group Home) /USA/, KONTRAFAKT /SK/, THE FOUR OWLS /UK/, MAJK SPIRIT /SK/, BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, La4 & DJ Wich, Orion, DJ Mike Trafik, James Cole, Refew) /CZ/, EXPANSION TEA SOUNDSYSTEM (DJ Babu & Rakaa) /USA/, SMACK /CZ/, AKUA NARU /USA/, HDBEENDOPE /USA/, SEPAR /SK/, BISZ & B.O.K. /PL/, RETROGOTT & HULK HODN /D/, REVERIE /USA/, STRAPO & DJ Spinhandz /SK/, VNM /PL/, PRO8L3M /PL/, PUMPKIN & VIN’S DA  /FR/, SODOMA GOMORA /CZ/, DWA SLAWY /PL/, SANGUE MOSTRO /IT/

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*