Zlo ožívá. Nasajte do chřípí pach spáleného střelného prachu. Poválejte na patře kovovou příchuť krve. Nehtem na malíčku okoštujte kvalitu čistý běloby. Zažijte skrz svý rapový hrdiny jízdu v opojení iluze moci, co vaše spořádaný životy nedovolují. Přímo z podsvětí přichází nový hnutí v rapu, který vás vezme na výlet a podmaní si vás jak nabídka, která nelze odmítnout.

Říkejte tomu gangsta rap z východu. Říkejte tomu new east coast boom bap. Vždycky vás čeká audio gangsterka vašeho života. Bubny? Jednou kopou nefér jak bodlo na betlém. Jindy zatažený jak zombie na heráku. Strašidelný, hrozivý, tajemný, temný, napínavý, nervy drásající motívky udávají tón klidně i bez beatu. Rýmy? Čistá zloba. Ultimátně tvrdý. Ulice jsou řeky krve, hromady drog, armádní zbrojní arzenál, alfasamectví vrcholu potravinovýho řetězce… A koho z movementu, že tedy dovezeme? Bude dvojitá várka.
Fousáč Crimeapple, kterej před Kempem pořídí lupen do první třídy žánru společnou deskou s DJ Muggsem, co se na starý kolena dostal do neuvěřitelný formy. A pak brontosaurus Illa Ghee, co dával poctivě nafoukaný chvástání už s ikonama jako Prodigy z Mobb Deep („Cant Get Enough Of It“, „Hold You Down“) nebo Sean Pricem. Bude to veliký a zareje se vám to pod kůži jak špinavý nehty hladovýho bezďáka na ředidle.

HIP HOP KEMP 2019:
TECH N9NE /USA/
MASEGO /USA/
EARTHGANG /USA/
HOCUS POCUS /FR/
KONTRAFAKT /SK/
PHAROAHE MONCH /USA/
MIX MASTER MIKE /USA/
TOKEN /USA/
MASTA ACE & MARCO POLO /USA/
SMIF N WESSUN /USA/
THE ALCHEMIST /USA/
APOLLO BROWN & RAPPER BIG POOH /USA/
BROTHER ALI /USA/
YBN NAHMIR /USA/
BLACK MILK /USA/
YUGEN BLAKROK /SA/
CLEAR SOUL FORCES /USA/
QUELLE CHRIS /USA/
BLU & EXILE /USA/
CRIMEAPPLE + DJ SKIZZ /USA/
CHOOSEY /USA/
ILLA GHEE /USA/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*