Řekl bych, že ti z nás dříve narození si jistě budou pamatovat mejdany z produkce Hip Hop Allstars. A právě tato bandička se po několikaleté odmlce vrátila na pražskou klubovou scénu. Na programu nedělního večera byla EMC show v podání legendary Masta Ace, Wordworth, StrickDalo by se říct, že šlo o dosti netradiční termín, ale nadruhou stranu já osobně říkám: „A co!!!“- vždyť v Praze chodíme na party a koncerty ve středu, ve čtvrtek, tak proč ne v neděli. Pryč od toho, nemá smysl toto rozpitvávat či přemýšlet, kde byli fanoušci atd…

Dorazili jsme do klubu dost brzo, takže proběhl nějaký ten drink a rázem se objevilo několik známých, kteří si takové jméno v pražském klubu nemohli nechat ujít. Co se týká klubu, tak musím vyzdvihnout zvuk, protože ten byl dokonalý a to i když se člověk nacházel úplně v jiné místnosti pryč od stage.

Jako warm up naskočil za mikrofon mostecký PEchi, který má k USA rapu blízko. To předvedl na své nové desce BackToTheBasic, konkrétně v tracku I Hustle ft. The Harlem Knights (prod. Dalda)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako druzí už byli zástupci z Brooklynu a to jmenovitě M-TRI & DJ Leecy T. Zatím jsem neměl možnost tyhle dva vidět a musím říct, že mě opravdu bavili. Také to spojení, mužský MC a ženská DJ, která se umí chytnout i mikrofonu, je parádní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak se ke stagy blížili EMC a legendary brooklyn boombap byl tady. Nevěděl jsem jestli dřív fotit nebo pařit. Show byla výborná, pánové to mají výborně vychytaný, člověk si to užívá po hudební ale i vizuální stránce. Večer završil DJ Fatte se svým setem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slova jsou zbytečná, prohlédněte fotky pusťte video a obrázek si uděláte.

FOTO ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*