Představovat Ostravského rappera guNyho po hudební stránce asi nemá cenu. Jeho hudbu znám dobrým 5 let. Vydal několik mixtapů a má za sebou nespočet hudebních hitů. Poslední dobou jeho hudba šla hodně nahoru a našla si cestu k dalším novým posluchačům.

Dnes tu pro Vás nemám žádnou hudební bombu od guNyho, ale jasnou ukázku, čeho si u lidí vážím. Jako známá osobnost se rozhodl udělat tím nejmenším radost a za to má můj respekt. Včera 27.6. se rozhodl guNy dát srdce dětem. Navštívil třídu Motýlek s dětmi, které jsou postižené autismem. Cením si takových lidí, kteří se snaží pomoci.

Zde je jeho vyjádření k jeho akci – Zatímco jste někteří opět řešili bezvýznamné věci na FB, já byl dnes navštívit mateřskou školku Klegova v Ostravě-Hrabůvce, přesněji třídu Motýlek s dětmi, které jsou postižené autismem, což je závažné postižení mentálního vývoje dítěte, a nakoupil jsem jim mooooc sladkostí a slaných dobrůtek + daroval hračky a udělal jim o něco pěknější den. Strávil jsem s nimi nějaký čas a upřímně to dalo i mi nějaké uvědomění a skvělý pocit, že jsem mohl pomoct. Každý člověk má srdce a je jen na Vás, zda budete zakrnělí nebo ho využijete správně. Udělej nějaký dobrý skutek i Ty! guNy

https://www.facebook.com/gunathan

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*