Nemůže být nikdo, kdo by neznal Gramo Rokkaz. Bandu, která je prošpikovaná jak kvalitními producenty, tak říznými rappery. Pod značkou Gramo Rokkaz vylezlo ven nespočet alb a do budoucna se nemusíte bát, protože další kvalitní produkt na sebe nenechá dlouho čekat.

Tím dalším je jejich speciální kompilace V, kterým oslavují své páté výročí. Tuhle kompilaci a plno dalších věcí, si můžete objednat ZDE. A k tomuhle všemu se rozjela V ROKOV GRAMO ROKKAZ TOUR, se kterým projedou celý Česko – Slovensko a odehrají cca 20 koncertů. A Vy teď máte šanci se na dva z těchto koncertů dostat zcela zdarma a zažít pořádnou show!

Tím prvním koncertem se týká Slovenska města Poprad, kde mimo Gramo Rokkaz dál uvidíte jako předskokany zajímavá jména – Haťo, Error, Asp1 a beatboxer Shottas. Tahle akce je naplánovaná na 13. prosince v Rock Fabric.

https://www.facebook.com/events/376064499228387/

A ta druhá akce se týká Česka a to v místě Frýdek-Místek, který je naplánován na 27 prosince v klubu Stoun. A tam se ještě ukáží mimo GR i Dj Fliptyck & Pivoth a MalyMan.

https://www.facebook.com/events/739834139438288/

A my Vám dáváme do placu dva volné vstupy na každou ze zmiňovaných akcí. A co pro to udělat??

Pravidla soutěže:

Stačí být fanouškem jak u nás na RapCity, tak na fanouškovské stránce Gramo Rokkaz. Sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz aspoň tři členy kapely Gramo Rokkaz. Do předmětu dej název Gramo Rokkaz, město, kam bys chtěl lupen + tvé jméno na facebooku.

Soutěž k městu Poprad končí 11.12. 2014 a k Frýdku-Místku 23.12.2014

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*