Jak už trošičku nadpis napovídá, tak zlínský klub Golem navštívil pražský label HYPNO 808. Reprezentovat ho dojela trojice Marat, Igor a Hugo Toxxx. A přesto, že tomuhle stylu zrovna neholduji, tak musím říct, „stálo to za to.“

Už při příjezdu do Zlína jsem tušil, že ve vzduchu něco visí. A taky že jo. Když jsem přicházel před klub, linula se všude kolem vůně zázvoru. Na každém kroku bylo vidět fanoušky s holubem na tričku nebo čepici. Hypno zde mělo solidní fanouškovskou základnu.

Vcházíme tedy do klubu, vybíráme si místo a netrpělivě čekáme, až to celé začne. Na úvod se postavil za pult DJ LOWMONEY a musím říct, že hrál opravdu výborně. Když přichází čas, kdy by měl vystupovat Marat a Igor, tak se dostavují teprve jejich předskokani. Vystoupení bylo tedy trošičku posunuto. To nám ale nevadilo.

Pozorně jsem sledoval co lokální představitelé, Unoman & Jimmy & B.Man předvedou. Lidi se začali scházet a tahle zlínská trojice tedy měla dost fanoušků pod pódiem. Viděl jsem zajímavou show, ale mě osobně to nějak nevzalo. Každopádně 100 lidí, 100 chutí, takže je to můj, čistě subjektivní názor. Po vystoupení Unoman pokřtil svoje nové EP s názvem Klasický hajzl.

Potom přišla krátká odmlka. Ovšem pak, začala šílená show. Jako první na stage přišel white russian Igor a s ním Marat. Jenom co se ozvaly jejich hlasy, tak přicházeli pod stage další a další lidé. Nakonec byl klub narvaný.

Tahle dvojice dostala lidi do varu. Poslali lidem pecky, jako jsou, Zavolej Freezera nebo V tomhle městě. Kotel v prvních řadách řádil, jako urvaný z řetězu.

Za nedlouho se k Maratovi a Igorovi přidal i hlavní holubář Hugo. Trojice tak byla kompletní a to znamenalo, že se čas pomalu ale jistě krátí. Ale znamenalo to také to, že akce je v plném proudu. BMKG byl šílený, samozřejmě v dobrém slova smyslu. Doslova ovládl lidi v klubu.

 

Myslím tedy, že vystoupení 808 si opravdu užili všichni, co se dostavili. Obrovským překvapením navíc bylo to, že někteří se dočkali dárku v podobě CD BMKG.

Jsi-li tedy na vážkách s tím, jestli navštívit koncert pražského labelu Hypno808, tak není nad čím přemýšlet. Jednoznačně seber prachy a dostav se. Nebudeš litovat.

Foto z akce nalezneš zde a zde.

Kontroluj tyhle odkazy.

Golem facebook

 

Golemmusicclub.cz

Hypno808.cz

Hypno facebook

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*