Určitě jsi zachytil, že Gleb 24.5 2019 vydává novou desku GAUČ STORYTELLING. Z ní naposled vydal videoklip GO GO GO. Gleb už i odhalil svůj cover a tracklist, tak pokud jsi ho náhodou ještě neviděl, najdeš ho na konci článku.

Ke dni 24.5 2019 se váže ještě jedna věc, a to Gleba show, který se po třech letech vrací do Uherského Hradiště. konkrétně do klubu Mír! Psal se rok 2016, kdy Gleb navštívil toto město poprvé a naposled. Od té doby se toho ovšem hodně změnilo a Gleb udělal velký progres směrem dopředu. Letos se tedy vrátí mnohem silnější, s novými hity a novou show.

Tohle byste si neměli nechat ujít.

Krýt záda mu bude jeho věrný Dj Mefek, dočkáme se i kvalitního supportu. V hlavním sále zahrají djs underachiever, hardworker, Dumb Raw Sky který bude mít při svém setu oživení na majku v podobě mcs Rudebwoy Kruger & Yury. Nebude chybět ani druhá stage. Na barstage vám budou – nkl 94 (Yolo Until You Die), thugme (RDNXCLVN), Dexxx a Myca$h servírovat mnoho žánrů jako GRIME/ BASSLINE/ UKG/ DUBSTEP a další podobné.

Lístky v předprodeji online seženeš zde👇
https://tootoot.fm/sk/events/5c2bb2b2ddbe0b011404c926
Do předprodeje byla uvolněna skoro celá kapacita klubu za zvýhodněnou cenu 150kč, jestli se lístky vyprodají v předprodeji, na místě uvolníme pouze 100ks, proto s koupí neváhejte❗️
Na místě bude vstup 200kč do 22:00 a 250kč po 22:00❗️

Facebook Events

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*