Get The Bassline – to je nová noc ve Stormu, která bude plná uk music, mladých a nadějných MCs, talentovaných DJs a především nabídne také neotřelou atmosféru nových melodií a beatů. Hlavním headlinerem večera bude grimeový král Smack One alias Smack, který v české metropoli po dlouhé době naservíruje fanouškům za pultem svůj dj set. Nebudou chybět ani iniciátoři tohoto nového konceptu – dvojice Must FF!, Pain, Tubs, Joshua, Dryman & Denoir, Dirty Boy a Brock & Madcue & Naytiv.

  SMACK

Jakub Janeček alias Smack One či Smack, je český raper, DJ, producent a experimentátor, který se v České republice zapsal jako jediný grimeový MC a to se skupinou Iscream Boyz. Smack později zakládá svůj vlastní label Archetyp 51. Mezi jeho nejznámější skladby patří „Krů Buranů“, „140 Grime Street“, „Oheň“ a plno dalších. Jeho poslední studiovou deskou byla „Terapie“, kterou vydal Smack v loňském roce. V roce 2017 se rozhodl vyrazit na turné s novým projektem A51 Sound, se kterým obráží kluby a také festivaly. Ve Stormu začátkem roku také crew natočila videoklip ke skladbě „Já a Mý Lidi“. Smack patří na hudební scéně mezi respektovaná jména a mladou generaci inspiruje v mnoha směrech.

MUST FF!

Mustaffa & Sheriff – jedni z nejaktivnějších DJs na poli české drum & bass scény milují kromě oblíbeného neurofunku také Bassline. Rozhodli se proto uspořádat mejdan ve velkém stylu, kde pozvali krále Smacka a další zajímavá jména. Must FF! je projekt, který chce dostat do českých vod více bassline music a šířit tak svou lásku k hudbě dál lidem.

 LINE UP 

Smack One

 Pain

Tubs

Joshua

 Dryman & Denoir

Must FF!

Dirty Boy

Brock and Madcue & Naytiv (UK)

◥ START 22:00 | KONEC 06:00 ◤

 VSTUPENKY:

► 130 CZK <23:00> 180 CZK

   FACEBOOK:

 Událost

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*