Prvního května se v pražském klubu Uhelna rozezní rap z Los Angeles v podání dvou rapperek Gavlyn a Reverie. Kalifornské rapperky spolu vyrazily na evropské turné v doprovodu DJ Lala. Památná je nejen show Gavlyn na HipHop Kempu 2013, ale také vystoupení Reverie v roce 2015, kdy se při její show doslova otřásala stage. Pozvání na akci přijali také DJ Nester a československé rapperky Sharlota a Aless.

Prvně jmenovaná GAVLYN je upsaná pod indie labelem Broken Complex, jehož cílem je dát Hip Hopu nadčasový a poetický vzhled.

Gavlyn příjíždí s novým albem „Make up for your break up“ představit zbrusu novou show. Těšit se tedy můžete na převážně zcela nový materiál a hlavně nový sound, na který už od předešlého alba prakticky přešla. Během svojí sedmileté kariéry vydala čtyři alba „Habit that you Blame“ (2009), „From the Art“ (2012) a „Modest Confidence“ (2014) a současné „Make up for your break up“. Jedním z jejích zásadních singlů, který proletěl celým světem, je například skladba „What I Do“. Gavlynina tvorba byla z počátku inspirována oldschoolovými prvky devadesátých let až k funku z let sedmdesátých, kořeněna poetickým nádechem a novodobým pojetím. Nyní v její tvorbě můžete slyšet i prvky elektroniky.

Změna je patrná například ve skladbě„Black Cherry Koolaid“

Druhá jmenovaná REVERIE je také rodačkou z Los Angeles, kde vyrůstala v devadesátých letech. Za svojí poměrně krátkou kariéru už získala řadu uznání za její poezii v hudbě. V jejich skladbách se objevují  hosti jako Kurupt nebo Killah Priest. V roce 2013 vydala album „The Transition“ a EP „Woolgathering“, o rok později pak vydala ve spolupráci s producentem Louden Beatz další album „Russian Roulette“.

Obě rapperky se představí českému publiku spolu poprvé a už teď je jasné, že pujde o divoký večer. Ostatně jako solo vystoupení každé z nich.

Gavlyn a Reverie již dávno nejsou českému publiku neznámými jmény. Jejich společné vystoupení s podporou domácích Sharloty a Aless bude patřit mezi zásadní večírky jara 2016. Klub Uhelna se v neděli 1. května otevře ve 20 hodin a line up bude minimálně do 3 do rána. V první vlně předprodeje lze zakoupit limitovanou edici vstupenek po 190 Kč, dále za 250 Kč. K dispozici jsou také VIP vstupenky zahrnující i raut a vlastní bar za cenu 450 Kč.

Předprodej vstupenek zde

https://youtu.be/JELwIujC5-U

Přidejte se na Facebook událost ať vám neunikne žádné info.

GAVLYN & REVERIE

support: Sharlota, Aless, DJ Nester

1. května 2016 20:00 @ Uhelna Club and Restaurant, Štefánikova 18/25, Smíchov

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*