Zakládající člen a spolumajitel labelu Blakkwood Records, programátor, zvukový inženýr, rapper a hudební producent… to je Fosco Alma. Ve své neustálé časové tísni si našel čas a začal dělat na novém sólovém albu.

Po více než roce se Fosco Alma vrací se svoji sólovou tvorbou. Jeho poslední album z roku 2015, Foscoismus 2, si můžete pamatovat hlavně díky úspěšným singlům 5 minut a Zdi

V současné době pracuje na svém novém sólovém albu, které se jmenuje Kodex. Za mikrofonem se můžete těšit na nečekané hosty a na beatech je prozatím hlavně sám Fosco, ale i Ceha nebo PlampiBeats. Logo k albu ručně kreslil umělec IAmRushDog.

Dnes vychází z alba úvodní song Melancholik, který otevírá novou Almovu hudební kapitolu. Originální beat složil Ceha a společně ho pak ještě dodělávali s Foscem v roli koproducenta.

Fosco k připravovanému albu Kodex dodává: „Mám napsanejch nějakejch 10 věcí a na dalších ještě pracuju. Komunikuju hosty a shánim pár posledních beatů. Mám v plánu každej měsíc nebo dva dropnout další hotovej song z alba, protože CD jako nosič je pro mě mrtvý medium. Chci zkusit změnu. Ale samozřejmě plánuju vydat speciální limitovanou edici na CD, kde budou bonusy pro ty nejvěrnější fans. Taky plánuju o vzniku alba dokument, kterej bude asi vycházet v rámci mýho YouTube seriálu Noises

Už nyní můžeme prozradit, že k albu Kodex se chystá pilotní videosingl, který by měl vyjít začátkem dubna.

www.blakkwood.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*