Fosco Alma ze stáje Blakkwood Records momentálně připravuje novou desku, kterou pojmenoval Kodex. Z ní už vypustil první skladbu Melancholik.

Co už nám minule Fosco prozradil, má hotových 10 věcí a na dalších ještě pracuje. To, že je Fosco v plné síle ukazuje zbrusu novým klipem Payback, který je, jak sám říká: „O tom, že život od nás často bere a málokdy vrací, takže by se měl každý jednou za čas odhodlat k tomu, si vzít zpět, co si zaslouží“. Hudbu k songu dělal sám Fosco Alma a na spolupráci si přizval tradičně svého tátu – virtuóze, který mu pomohl violou podkreslit celkový zvuk songu a na začátku vystřihl procítěné sólo.

Videoklip měl na povel režisér Jakub Stelzer. Po boku Fosca si zahrála modelka Nina Dvořáková (sledovat jí můžete na instagramu @ninka_dvorakova). Videoklip má dvě příběhové linky. První moment je drama o unesené dívce, která volá Foscovi. Ten za ní spěchá na pomoc, aby za ní zaplatil výkupné. Druhý moment je fuckoff únosci, kdy se společně vracejí do jeho bytu a berou si zpět, co jim patří. Obě dvě linky příběhu jsou odvyprávěny divákovi paralelně, ale fakticky se staly až jedna po druhé.

Pro Blakkwood Fosco rovnou pověděl své pocity:

„Celé natáčení jsem si fakt užil, protože jsem velký milovník amerických muscle cars. Kdo by nechtěl jet na výlet do Rakouských Alp Fordem Mustangem, který má výkon přes 300 koní?“ dodává Fosco Alma. „Teď vážně. Samozřejmě to bylo velmi náročné natáčení jak finančně, tak fyzicky i psychicky, ale podle mě to stálo za to! Chtěl bych poděkovat zejména S&G Rent Car za zapujčení auta do zahraničí, kde mě samozřejmě na dálnici hned změřil a vyfotil radar… 🙂 “

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*