FOR LIFE není asi třeba nějak moc představovat. Tohle uskupení je pro pravidelné čtenáře našeho webu již známé. Jedná se o dvojici RNZ (Příbram) a MDT (Jičín). Ti spolu již nějakou dobu spolupracují a tak tvoří již zmíněný For Life. Jedná se o životní styl, který kluci zastávají, láska, nenávist, úsměv, štěstí, víno a mnoho dalšího. Další částí tohoto článku je ale docela neznámá česká značka SHINI CLOTHING. O co se jedná a proč se FL a Shini spojuje v tomhle článku, si vysvětlíme.

Shini Clothing je, jak už jsem zmínil, česká značka oblečení. Její vznik se datuje k červnu 2015. Jedná se tedy o mládě ve světě oblečení. Shini má za sebou první „promo kolekci,“ která obsahovala 2 designy trik ve 2 barvách a 1 design mikin ve 2 barvách a nyní se pracuje na další kolekci. Ta by měla být hodně blízko plánům, které byly stanoveny hned na začátku. Celé by to mělo být hotové do konce února. Tak nezbývá nic víc, než se těšit.
Celý Shini Clothing má pod palcem trojice mladých kluků. Konkrétně potom Daniel Vydra, Daniel Valer a Tadeáš Kouřil. Tyhle jména si zapamatujte, protože o nich ještě možná uslyšíte nebo se objeví v rozhovoru. Kdo ví.

shini

A teď to, proč celý článek vlastně vznikl. Kluci z For Life a Shini Clothing se rozhodli spojit síly a začít spolupracovat jak to jen jde. A tak kromě nové kolekce oblečení se můžeš těšit i na EP a to vše ve vzájemném propojení. EP samo o sobě bude hodně produkováno dvěma producenty a to, Banem z Visionary Boys a Jakubem (RNZ). Takže je na co se těšit. Spojení kvalitní hudby a dobrého oblečení nemůže přinést nic špatného.

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*