Každá dobrá party končí příjezdem policie! Ne, že bychom se měli čím chlubit, ale narozeniny jsou jen jednou do roka a svůj oblíbený sneakerstore bylo třeba pořádně zapít, aby se mu v tom příštím dařilo aspoň jednou tolik. Super atmosféru, která spíš než casual B-Day oslavu připomínala festival, pomohli kromě skvělejch hostů vytvořit i ti, pro který jsme postavili venkovní stage a udělali si
z toho „tak trochu“ koncert. Skvělou show nám předvedli Renne Dang a Fosco Alma
z Blakkwoodu, mladá slovenská star Aless, boys z HAHA Crew, jejichž performance doplnila svým twerkem Martina Vytisková, pak zarapoval Radikal a celou show zakončil Smack, který si na stage přinesl dokonce i ohňostroj, kdyby někdo náhodou neměl dost.

Kromě rapu jsme si užili třeba i flair show v podání jednoho z nejepších freestyle barmanů na světě, Václava Abrahama a skvělý breakdance od crew Honzy Pentifulla, no a to všechno bylo zapito originálními drinky na míru od Anonymous baru a zakousnuto těmi nej burgery a hotdogy od už tradičního Foodtrucku. Djs Maztah a Chose se celej večer starali o beaty a my doufáme, že vás tahle party dostala stejně jako nás! Checkujte fotky a vzpomínejte na #partyroku. Na akci jste si své insta fotky mohli vytisknout u stánku Printky a spoustu momentek najdete i na Instagramu pod hashtagem #FootshopBday!

Další fotky najde i ZDE

DCIM-45

DCIM-47

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*