Kdo nebyl línej a láska k módě u něj zvítězila nad (oprávněným) strachem z enormního množství borovičky a tatranského čaje, zavítal tento víkend do slovenského hlavního města, a to na Laurinskou ulici přímo v srdci Bratislavy. Tam se konal nultý ročník eventu, který přilákal všechny fans street & urban kultury. Na #FASHIONDEALA jste nepřišli zkrátka, ať už jste šli po nejnovějších trendech, umění, nebo jste chtěli poznat své oblíbené interprety. Potkat jste mohli napříkald HAHA Crew, Radikala, Smacka, YZO gang nebo část Podzemgangu. Šestipatrová opuštěná industriální budova na víkend ožila energií mladých lidí, kteří dotáhli do konce skvělý projekt.

KOV_0361

Footshop na eventu samozřejmě nesměl chybět a se svým teamem se jak v pátek, tak
v sobotu staral o to, aby z patra, které bylo věnováno retailerům sneakers nikdo neodešel ve špinavých teniskách. Speciální křesla Crep Protect a šikovní čističi zvládli za celý event kolem 250 párů tenisek a k mání tu bylo i speciální fotostudio na sneakers, kde si mohli všichni sneakerheadi své čerstvě vydrhnuté tenisky rovnou vyfotit. Onfeet report si můžete prohlédnout a najít se na fotkách tady a fotostudio si určitě nenechte ujít na dalším eventu, kde se Footshop ukáže – na Teniskology.

Footshop1

V prvním patře bylo zázemí pro soutěže a diskuze, kterých jste na Fashion Deala mohli vidět nespočet a na nejrůznější témata spojená s módou a sneakers. Pod vedením Kova jste se mohli dozvědět něco o tom, jak o své tenisky pečovat a jak je udržovat. Kdo si užil přednášky (o historii sneakers, o výrobě custom tenisek, o tom, jak poznat fake sneakers atd.) nebo diskuzi fashion blogerek se Soniou Skoncovou, pak mohl navštívit například výstavu fotek Kuba Kříža nebo prostor, který zaplnil ilustrátor Marek Mráz se svými futuristickými výtvory. Dalším highlightem eventu pak bylo patro věnované resellerům, kteří nabízeli ty nejvíc rare kousky.

Páteční afterparty v Loftu se postarala o to, že sobotní ráno pro některé z nás začínalo až po poledni, ale i přes mírnou kocovinu akci hodnotíme na jedničku a už teď se těšíme na oficiální první ročník, na kterém se vidíme už na jaře!

Footshop2

Pokud tě akce zaujala a příště plánuješ dorazit, mrkni na kompletní fotoreport

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*