Plameňáci rulezz! Pokud máte rádi tyhle zvířátka, boty od Nike a styl, nesmíte přehlédnout příchozí Nike Flamingo Pack! V balíčku najdete Nike Zoom Stefan Janoska Elit a Nike SB Dunk High Premium.

Jelikož jsou oba modely sick samy o sobě, v tomto provedení jsou sick s velkým S! Povrch je z popraskané kůže pískové barvy, typické pro města, kde jsou právě písek, pláž, moře a slunce na denním pořádku. Easy going, easy living! Janoski zdobí tenké bílé tkaničky, SB Dunk High taky bílé, ale basic one.

nike-sb-stefan-janoski-flamingo-official-2

 

 

 

Vnitřek tenisek je v modré azurové barvě, která má připomínat moře. Hlavně těm, kteří v přímořských městech nežijí. Tak děkujeme. Na vnitřních vložkách je namalováno moře, nebe, pár kaněk ala oblaků a krásný růžový plameňák. Gumové podrážky mají Janoski celé v bílé, Dunk High půl na půl s modrou.

Od středy 22.7. emigrují k nám! Janoski vás vyjdou na 2 490 Kč, Dunk High na 2 790 Kč. Plameňáci jsou krásní ptáci, stejně krásný je i příchozí Nike Flamingo Pack a velké oči z nich máme i my! Přílet hlásí do Footshopu na Bubenské 1, Praha 7 a od tohoto data je najdete i online!

nike-sb-stefan-janoski-flamingo-1

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*