Za posledních pár let se Bratislavský festival Hip Hop Žije vypracoval na jednu z nejnavštěvovanějších slovenských, hudebních událostí pod širým nebem. Každoročně tento rapový svátek přivítá několik tisíc fanoušků, kteří i tímto způsobem podporují své oblíbené interprety a ti jim na oplátku předvedou nezapomenutelnou show.

V aktuálním roce oslaví HHŽ už páté narozeniny a tak můžeme očekávat, že organizátoři zaručeně posunou laťku opět o něco víš, než jsme byly doposud zvyklý. Neodmyslitelnou součástí nejsou jen zažitá esa z Česko – Slovenské scény, ale svůj prostor už tradičně dostanou i nováčkové, kterým se podařilo zaujmout svoji tvorbou.

Po vzoru předešlých ročníků bude i jubilejní Hip Hop Žije 2017 otvírat festivalovou sezonu a to od 30 června do 2. července. Návštěvníky samozřejmě nejvíc zajímá samotný line-up, takže pojďme na to. Těšit se můžeme na Ega, Rytmuse, Pil C-ho, Moma, Majka Spirita s H16, Separa s DMS, Nerieš, Karla, Ty Nikdy, Supu, Delika, poprvé i Supercrooo či Azurit Kingdom a samozřejmě mnohem dalších jmen.

Zároveň už je možné si na stránce www.hiphopzije.sk zakoupit lístky v předprodeji za zatím zvýhodněnou sumu, ale jejich počet je však kapacitně omezený a brzy se bude cena navyšovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*